LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
151 Devyniasdešimt pirmasis (91) kvartalas (Gortopas) Kalmankos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
152 Gortopas (žr. Devyniasdešimt pirmasis (91) kvartalas) Kalmankos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
153 Nižniaja Petrovka Kalmankos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
154 Petrovka Kalmankos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
155 Čiaryšskis Kalmanskij Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
156 Borovojė Kamenskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
157 Dresvianka Kamenskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
158 Kamenio sovch. Nr. 51 (ferma Nr. 3) Kamenskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
159 Kamenis prie Obės Kamenskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
160 Penkiasdešimt pirmasis (51) sovch. Kamenskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
161 Južnyj Kosichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
162 Južnyj (Dvidešimt ketvirtasis (24) punktas) Kosichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
163 Kosicha (Kosichos sovch.) Kosichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
164 Krasilovas Kosichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
165 Malachovas (kol. „8 Marta“; vaikų namai) Kosichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
166 Oktiabrskis (Trisdešimt trečiasis (33) baras) Kosichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
167 Belojarskas Krajuškinskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
168 Kulunda Kulundindos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
169 Gorno-Altajskas (b. Oirot Tura) Majminskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
170 Oirot Tura Majminskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
171 Podgornas Majminskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
172 Boočis Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
173 Inia Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
174 Jelas Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
175 Ongudajus Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
176 Šebalinas Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
177 Tengos avininkystės sovch. (ferma Nr. 1-Šibė, Šibai) Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
178 Tengos avininkystės sovch. (ferma Nr.3 – Oziornojė, Keksa) Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
179 Tengos avininkystės sovch. (Karakobai, Kara Kobai) Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Taip Ne Taip
180 Tengos avininkystės sovch. (Tenga) Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
181 Tenjga Ongudajskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
182 Burlinskis Pankrušichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
183 Lukovka (Lukovkos Kordonas) Pankrušichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
184 Pankrušicha Pankrušichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
185 Vysokaja Griva Pankrušichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
186 Iljinka Pavlovsko Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
187 Oziornas Pavlovsko Altajaus kr. RSFSR Taip Ne Taip
188 Pavlovskas Pavlovsko Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
189 Česnokovka (po 1962 Novoaltaiskas) Pervomaiskio (d. Barnaūlo) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
190 Kazačis Pervomaiskio (d. Barnaūlo) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
191 Povalicha Pervomaiskio (d. Barnaūlo) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
192 Kamyšinka Rodino Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
193 Novotroickas (ferma Nr. 2) Rodino Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
194 Rodinas Rodino Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
195 Stepnoj Kučiukas (Rodinsko avininkystės sovch., ferma) Rodino Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
196 Šatalovka (ferma Nr. 3) Rodino Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
197 Lenino kol. Rubcovsko Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
198 Rubcovskas Rubcovsko Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
199 Nekrasovas (d. Galjbštadtas) Slavgorodo Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
200 Novoaleksejevka (Novoaleksejevkos sovch.) Slavgorodo Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne