LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
401 Ust Chamcharas (kol. „Putj k Komunizmu“) Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
402 Ščerbakovas Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
403 Kujta (kol. "Ideal") Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
404 Darbajus (Gromovo kol.,vėliau Lenino kol.) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
405 Verchniaja Kujta (kol. „KrasnojeZnamia“, vėliau Kalinino kol.) Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
406 Ščerbakovas MTS Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
407 Kundulun (kol. „Krasnyj Nelchaj“) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
408 Gachanas (kol. «Ударник», svch. „Bajtogskij“) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
409 Verchniaja Kujta (kol. „Leninskaja Zaria“, vėliau Kalinino kol.) Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
410 Šišimorova Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
411 Kutulikas Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
412 Idyga (Kalinino kol. vėliau kol. „XX Partsjezda“) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
413 Verchnij Jejas Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
414 Ust Uda Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
415 Kutuliko MTS Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
416 Irchančinskas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
417 Vorot Ongojus (Kuibyševo kol., vėliau kol. „Strana Sovietov“) Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
418 Verchne Angarskojė Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
419 Lenino kol. (1 brigada) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
420 Irchipšinas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
421 Zakulėjus (kol. "Unginskij skotovod") Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
422 Babagajus (kol. „Putj k Komunizmu“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
423 Magojus (Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
424 Kalininas l (Калининo v.) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
425 Ždanovo kol. Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
426 Bagantujus (kol. „Krasnyj Partizan“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
427 Malomolevas (Malomoleva; Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
428 Koiba Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
429 Burchanas Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
430 Bažiras (Malenkovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
431 Mogojonokos (Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
432 Krasnyj Matagonas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
433 Charancai (vaikų darželis-prieglauda) Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
434 Bolšaja Jelanė (Kirovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
435 Nelchajus Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
436 Lenino kol. (1 brigada) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
437 Chužyras Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
438 Bolšaja Petuchova (kol. „Sibiriak“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
439 Orgalejus (Argalejus; kol. „Krasnyj Nelchaj“ 2 brig., vėliau 1 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
440 Molotovo kol. Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
441 Olchonas Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
442 Bolšoj Karlukas ((kol. „Krasnyj Flag“, kol. „Strana Sovietov“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
443 Prožektoras Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
444 Mūrinas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
445 Pesčianaja Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
446 Bolšoj Petuchovas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
447 Sagan Žalgajus Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
448 Serafiminskis Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
449 Taškajus Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
450 Bucharova (Vorošilovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne