LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

EKSPEDICIJOS

Nr. Data Ekspedicija Rengėjas Aplankytos kapavietės
1 1989 Irkutsko sritis Respublikinis moksleivių darbo ir poilsio štabas Biriulka; Talnikiai; Kordonas; Charbatovas (Frunzės sovch.); Kačiugas; Korsakovas (d. Korsukovas); Manzurka; Nikilejus ( Frunzės sovch.); Zalogas; Bolšaja Rečka; Charchatajus; Tajturka; Taljanas; Usolje Sibirskojė; Boljšoj Rastegajevskis; Centralnyj Chazanas; Meždugranka; Zima; Zulumajus
2 1989 Jakutija Politinių kalinių ir tremtinių sąjunga Bykov Mysas; Muostachas; Tit-Arai; Trofimovskas (žvejybos kol. „Severnyj Put“)
3 1990 Krasnojarsko kraštas, Chakasijos respublika Jaunimo tarptautinio darbo biuras Novostroika (nuo 1960 - Beltyrskis); Cibula; Sarala; Korbikas; Maganskas; Urmanas; Beretė; Ada (Maturo miško pramonės ūkis); Arbatai; Balachtašas; Miziucholas; Nižnij Imekas; Taštypo sovch. ferma Nr.3 („Taštypskij Skotovod“)
4 1991 Altajaus kraštas Lietuvos deportuotų asmenų palaikų perkėlimo ir socialinės pagalbos komitetas Malojeniseiskojė; Kutašas; Tengos avininkystės sovch. (ferma Nr.3 – Oziornojė, Keksa); Tengos avininkystės sovch. (Karakobai, Kara Kobai); Oziornas; Južakovo Antrasis (2) Miško baras (centrinė gyv., d. Mnogooziornas, Južakovas); Mnogooziornas (buv. Južakovas); Jabogan; Kužurla; Ustj-Kanas
5 1992 Buriatijos respublika Lietuvos deportuotų asmenų palaikų perkėlimo ir socialinės pagalbos komitetas Chara Kutulas; Čelutajus Pirmasis (1) kilometras; Dvidešimt ketvirtasis (24) kilometras - Čelutajus; Ėchė Gorchonas; Ėrija (Ėrijos miško pramonės ūkis, Dvidešimt aštuntasis (28) razjezdas); Iljka; Mojsa; Novoiljinskas (Karymka); Onochojus; Sangonas; Staraja Brianė; Šabūras; Verchniaja Ara Kuorka (Аra Choerchė); Zaigrajevas; Zona (Verch.Ara Kuorka-buv.jap.lag)
6 1993 Irkutsko sritis Bendrija "Lemtis" Nižniaja Zaimka (kol."Krasnoje Znamia"); Šitka (Šitkinas); Trakt Užetas; Blagodatskaja; Kvitokas; Solianaja; Staryj Akuljšetas; Sujeticha (d. Biriusinskas; kol. „Tretje Piatilietije“); Talaja
7 1994 Krasnojarsko kraštas, Irkutsko sritis Bendrija "Lemtis" Chužyras; Rešiotai (Rešotai); Revučis
8 1997 Krasnojarsko kraštas Bendrija "Lemtis" Kolbinskis; Narva; Orešnojė; Bolšoj Ungutas; Bolšoj Ungutas Trečiasis (3) kilometras; Malyj Ungutas Trečiasis (3) kilometras; Narvos CRMM (centrinės remonto mechaninės dirbtuvės); Novoaleksejevka; Pimija (Pimskij Logas, antrasis (2) barakas); Podsobnojė (Pisanecas)
9 2000 Krasnojarsko kraštas, Irkutsko sritis, Buriatijos respublika Bendrija "Lemtis" Chandagajus; Čelanas; Mojgotas; Septynioliktasis (17) baras; Chara Kutulas; Ėchė Gorchonas; Iljka; Novoiljinskas (Karymka); Staryj Barūnas ( I Barūnas); Verchnije Talcai; Nižniaja Gogolevka; Alagirka (Leitenanto Šmito kol.)
10 2000.08.14 Krasnojarsko kraštas, Igarka Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių bendrija Igarka
11 2000.08.16 Kazachstanas Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrija Saran; Spassk; Balchaš; Kengyr; Koksun; Čiurubai Niūra; Dolinka; Dubovka; Karabas; Karaganda; Michailovka; Temirtau; Džezdy; Džezkazgan Rudnik; Nikolskoje; Vostočnyj Kounrad; Balchašas; Džezkazganas; Kengyras; Karaganda
12 2001 Irkutsko sritis, Krasnojarsko kraštas Mažeikių m. savivaldybė, Bendrija "Lemtis" Charchatajus; Abanas; Bogotolka (Šmidto kol.); Borovojė; Čindatas; Pasečnojė
13 2001.07.05 Krasnojarsko kraštas Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrija Beriozovka; Jenisejskas; Maklakovas (d.Lesosibirsks); Revučis; Krasnaja Sibirė (Čkalovo kol.); Ovsianka
14 2001.07.28-08.11 Krasnojarsko kraštas, Igarka Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių bendrija Igarka
15 2001.08.18 Magadano sritis Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija Arkagala; Butugyčiag; Magadan; Matrosovo; Miaundža (D-2); Palatka; Seimčian; Miaundžia ( D-2 LP)
16 2002.07.21 Komijos respublika Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių bendrija Kožym-Rudnik; Abezė; Inta; Kožymas; Ustj-Lėkčimas
17 2002.08 Tiumenės sritis Bendrija "Lemtis" Bačelinas; Kulemesovas (Uralo miško gamykla); Lebediovka; Novyj Tapas; Verchniaja Kamenka; Jeriominas
18 2002.09 Permės kraštas Bendrija "Lemtis" Galiašoras; Sergejevskis; Šordynas; Siurolas; Kupros Volokas; Tukačiovas; Jančeras; Ust Onolva; Samkovas; Viziajus
19 2003 Tomsko sritis Bendrija "Lemtis" Novonikolajevka; Malinovka; Asinas; Baturinas; Kailuška (šnek. Pervopašenskas); Pervopašenskas (vad. Kailuška); Tunguskij Boras; Grigorjevka (kol.“Boljševik“); Centralnaja; Narymas; Apsagačevas; Beregajevas; Tajga; Tomskas; Kuskovas (Čiapajevo kol., brigada)
20 2003.08.01 Vorkuta Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių bendrija Vorkuta;
21 2003.08.15 Kazachstanas Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrija Spassk; Balchaš; Kengyr; Balchašas; Džezkazganas; Spaskas
22 2004 Tomsko sritis Bendrija "Lemtis" Centralnaja; Ust Jamas; Beriozovka; Narymas; Aštuoniasdešimt šeštasis (86) kvartalas; Šimtas Devintasis (109) kvartalas; Karelinas; Kliukvinka; Rybinskas
23 2004 Komijos respublika Bendrija "Lemtis" Slobodskoj Reidas (d. Ežva); Aikinas; Žešartas; Kijajus
24 2004 Sverdlovsko sritis Bendrija "Lemtis" Malaja Lata; Novaja Lialia; Penkiasdešimt devintasis (59) kvartalas (baudžiamojo režimo gyvenvietė); Saltanovas; Čeriomuchovas; Mostovaja
25 2004 Sankt Peterburgas Levašovo kapinės Vilniaus m. savivaldybė
26 2005 Irkutsko sritis Bendrija "Lemtis" Alzamajus (kol. „Krasnyj Partizan“); Kostinas; Toniai (kol. „Zavety Iljičia"); Vesiolas; Algašas (kol. „Krasnyj Partizan“, kol. „Krasnyj Oktiabr“); Odonas; Uigatas; Atagajus; Bogatyrius; Porogas; Soloncai; Solianaja; Algatujus; Gadalejus; Jevdokimovas; Tulūnas; Centralnyj Chazanas; Zima; Zulumajus
27 2005 Komijos respublika Bendrija "Lemtis" Abez; Inta; Kožym; Vorkuta; Chalmer-Ju; Miškin Jolė; Trojicko Pečiorskas
28 2005.09.20 Komijos respublika Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių bendrija Čistiunka; Abez; Inta; Vorkuta;
29 2006 Irkutsko sritis Bendrija "Lemtis" Novostroika; Biriulka; Jelanka; Bajandajus; Olzonai (Kujbyševo kol.); Bochanas; Taljanai; Čeremchovas; Ust Ordynskis; Golumetė; Kordonas; Pivovaricha ( sovch."1-go Maja"); Šamanka; Kačiugas; Korsakovas (d. Korsukovas); Gorochovas; Olonkiai; Jenisiejus (b. Bur. Jangutas); Majskis (Majskaja; Kuibyševo kol., 1 brig., kol. „Pervomajskij“); Osa; Kočergatas; Bolšaja Rečka; Uzkij Lugas; Boljše Žilkinas (kiaulininkystės centrinė sodyba, Kirovo kol.); Kultukas; Tajturka; Usolje Sibirskojė; Sredniaja
30 2006 Komijos respublika Bendrija "Lemtis" Inta
31 2007 Irkutsko sritis Bendrija "Lemtis" Aprelskas; Artiomovskis; Bodaibas; Kolobovščina; Leninskis; Perevozas; Sergas; Vasiljevskis (Nižnyj Bodajbinskas); Kasjanovka 18 šachta; Tagna; Nukutai; Tangutas ( Kalinino kol.); Chužyras; Polovino Čeremchovas; Jagatai; Bagantujus (kol. „Krasnyj Partizan“); Cholmogojus (Lenino kol., kol „Pobeditel“); Dmitrijevka; Moiganas; Romanenkina; Zablagaras; Boljšoj Rastegajevskis; Centralnyj Chazanas; Kimiltejus (Kimeltejus, Karymskas)
32 2007 Krasnojarsko kraštas MISIJA SIBIRAS (Duomenų nėra) Narva; Aleksejevka; Bolšoj Ungutas; Malyj Ungutas Trečiasis (3) kilometras; Malyj Ungutas; Pimija (Pimskij Logas, antrasis (2) barakas); Podsobnojė (Pisanecas); Brodas; Korbikas; Beretė
33 2007.06 Krasnojarsko kraštas, Irkutsko srtitis Vilniaus politinių kalinių ir tremtinių bendrija Narva; Kvitokas; Polovino Čeremchovas; Sujeticha (d. Biriusinskas; kol. „Tretje Piatilietije“); Aleksejevka; Bolšoj Ungutas Trečiasis (3) kilometras; Malyj Ungutas; Pimija (Pimskij Logas, antrasis (2) barakas); Podsobnojė (Pisanecas); Revučis; Chabaidakas; Mana; Mina; Korbikas; Prijskovas; Beretė
34 2007.07 Buriatijos respublika Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrija Čelanas
35 2007.07.18 Kirgizija, Tadžikija Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrija Leninabad; Kuibyševskas; Ujalai
36 2008 Jakutija (Sachos respublika) Bendrija "Lemtis" Vasiljevka; Pokrovskas; Bykovskis; Muostachas; Tit-Arai; Trofimovskas (žvejybos kol. „Severnyj Put“); Lenskas (Muchtuja); Saldykiolis; Turukta; Čiapajevas (d.Čiapajev Žedajus)
37 2008 Karelijos respublika Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras Medvežjegorsk;
38 2008 Irkutsko sritis, Krasnojarsko kraštas MISIJA SIBIRAS (Duomenų nėra) Kvitokas; Sarančetas; Serebrovas; Sujeticha (d. Biriusinskas; kol. „Tretje Piatilietije“); Tulūnas; Solionas (žr. Angarskis)
39 2008 Irkutsko sritis Bendrija "Lemtis" Ust Ordynskis; Chužyras; Beriozovka ( buv. Baironovka; Baironovkos kiaulininkystės sovch., ferma Nr. 2); Biriusa; Jelanka; Kvitokas; Neožidanas; Sarančetas; Serebrovas; Staryj Akuljšetas; Talaja
40 2009 Komijos respublika Bendrija "Lemtis" Inta; Vorkuta; Abez; Pečiora; Syktyvkar; Severnyj; Kortkerosas; Ustj-Lėkčimas; Lazaretas; Slobodskoj Reidas (d. Ežva)
41 2009 Buriatijos respublika Bendrija "Lemtis" Chandagajus; Mojgotas; Septynioliktasis (17) baras; Dvidešimt ketvirtasis (24) kilometras - Čelutajus; Iljka; Mojsa; Novoiljinskas (Karymka); Staraja Brianė; Staryj Barūnas ( I Barūnas); Zona (Verch.Ara Kuorka-buv.jap.lag)
42 2009 Buriatijos respublika MISIJA SIBIRAS Chandagajus; Mojgotas; Septynioliktasis (17) baras; Barūnas; Čelutajus Pirmasis (1) kilometras; Iljka; Mojsa; Staraja Brianė; Zona (Verch.Ara Kuorka-buv.jap.lag)
43 2009 Kazachstanas MISIJA SIBIRAS (Duomenų nėra)
44 2010 Permės kraštas Bendrija "Lemtis" Kučino; Galiašoras; Gajnai LP; Siurolas; Tukačiovas; Ust Onolva; Beriozovka; Kudymkaras; Samkovas; Viziajus
45 2010 Sverdlovsko sritis Bendrija "Lemtis" Kliučiai; Malaja Lata; Novaja Lialia; Saltanovas
46 2010 Komijos respublika Bendrija "Lemtis" Inta; Kožymas; Andronovas (Krasnojago miško pramonės ūkis); Dozmeras; Kedrovyj Šoras; Uchta (b.Čibju); Vorkuta
47 2010 Sverdlovsko sritis MISIJA SIBIRAS (Duomenų nėra) Novaja Lialia; Penkiasdešimt devintasis (59) kvartalas (baudžiamojo režimo gyvenvietė); Saltanovas; Mostovaja
48 2010- 07.26-08.14 Komijos respublika Marijos Dangun Ėmimo seserų kongregacija Inta; Kožymas; Andronovas (Krasnojago miško pramonės ūkis); Dozmeras; Kedrovyj Šoras; Uchta (b.Čibju); Vorkuta
49 2011 Altajaus respublika Bendrija "Lemtis" Bijskas; Kutašas; Tengos avininkystės sovch. (ferma Nr. 1-Šibė, Šibai); Tengos avininkystės sovch. (Karakobai, Kara Kobai); Oziornas; Jabogan; Kužurla; Ustj-Kanas
50 2011 Krasnojarsko kraštas Bendrija "Lemtis" Bogučianai; Kodinskis
51 2011 Tomsko sritis Bendrija "Lemtis" Asinas; Tunguskij Boras; Aštuoniasdešimt šeštasis (86) kvartalas; Šimtas Devintasis (109) kvartalas
52 2012 Chakasijos respublika Bendrija "Lemtis" Askizas; Sarala; Borodino ( sovch., Stalino kol.); Balachtašas; Malyje Arbatai; Nižnij Imekas; Nižnij Maturas
53 2012 Krasnojarsko kraštas Bendrija "Lemtis" Orešnojė; Kliučiai; Zyrianka; Abanas; Boljšoj Ulujus; Dolgij Mostas (MTS, kol. „40 let Oktiabria“, anksčiau Stalino kol.); Karginas (Kirovo kol.); Savinas; Strelka ant Angaros; Tanzybejus; Momotovas; Piatkovas; Jaga (Vorošilovo kol., vėliau kol. „Stalinec“); Solgonas
54 2012 Krasnojarsko kraštas, Chakasijos respublika MISIJA SIBIRAS (Duomenų nėra)
55 2012.07 Altajaus respublika Bendrija "Lemtis" Bijskas; Kutašas; Gorno-Altajskas (b. Oirot Tura); Kužurla; Oziornaja (Ozernas)
56 2013 Buriatijos respublika Irkutsko sritis Bendrija "Lemtis" Bachtajus (kol. „Stalinskaja pravda“, vėliau Bachtajaus sovch.); Kutulikas; Nelchajus; Tyrgetujus (Lenino kol.); Čeremšanka; Solovjovas; Altarikas; Šalotai; Nižniaja Zaimka (kol."Krasnoje Znamia"); Safronovka
57 2013 Krasnojarsko kraštas Bendrija "Lemtis" Belooziorka (kol. „Bolševik“); Igarka; Jarcevas; Krivliakas; Dementjevka (Dementjevskij Boras, Demboras); Piskunovka; Zacharovka; Žeržulas; Biriusukas; Ivanovka; Kojus; Mina; Korbikas; Maganskas; Sviščiovas; Voznesenskojė; Razdolinskas (Razdolnojė); Sosnovka; Učiumas; Chabajdakas
58 2013 Permės kraštas Bendrija "Lemtis" Galiašoras; Tukačiovas; Ust Onolva
59 2013 Tiumenės sritis Bendrija "Lemtis" Kulemesovas (Uralo miško gamykla); Jalutorovskas; Lebediovka; Lesnaja Jurga; Novyj Tapas; Verchniaja Kamenka
60 2013 Tiumenės sritis MISIJA SIBIRAS (Duomenų nėra)
61 2014 Komijos respublika Bendrija "Lemtis" Ybas; Rudšoras (Ručoras); Slobodskoj Reidas (d. Ežva); Vuktylas
62 2015 Krasnojarsko kraštas Bendrija "Lemtis" Angarskis ( Solionas; miško ruošos ir išvežimo punktas); Bogučianai; Krivliakas; Kazačinskojė; Momotovas; Zacharovka; Alagirka (Leitenanto Šmito kol.); Bogotolka (Šmidto kol.); Borovojė; Čindatas; Ust Čiulskas
63 2015 Irkutsko sritis Bendrija "Lemtis" Kostinas; Zencovas; Odonas; Uigatas; Atagajus; Bogatyrius; Porogas; Čeremšanka (Čkalovo kol.); Algatujus; Jevdokimovas; Bolšaja Jelanė; Usolje Sibirskojė
64 2015 Buriatijos respublika Bendrija "Lemtis" Chandagajus; Čelanas; Mojgotas; Septynioliktasis (17) baras; Chara Kutulas; Čelutajus; Daljniaja Ėrija; Ėchė Gorchonas; Iljka; Kundulunas (Kundiuliunas); Mojsa; Mostovka; Novoiljinskas (Karymka); Onochojus; Sangonas; Staraja Brianė; Staryj Barūnas ( I Barūnas); Tibigutai; Verchniaja Ara Kuorka (Аra Choerchė); Verchnije Talcai; Zona (Verch.Ara Kuorka-buv.jap.lag); Moiganas
65 2015 Irkutsko sritis Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija Novostroika; Griševas; Kurtujus; Ust Ordynskis; Talnikiai; Pivovaricha ( sovch."1-go Maja"); Boljše Žilkinas (kiaulininkystės centrinė sodyba, Kirovo kol.); Taljanas; Usolje Sibirskojė; Centralnyj Chazanas; Zima; Uchtujus
66 2016 Krasnojarsko kraštas Bendrija "Lemtis" Kolbinskis; Narva; Orešnojė; Krasnaja Zaria; Kodinskis; Bolšoj Ungutas; Kedrovyj Logas; Leiba; Novoaleksejevka; Pimija (Pimskij Logas, antrasis (2) barakas); Podsobnojė (Pisanecas); Širokij Logas; Urmanas
67 2016 Komijos respublika Bendrija "Lemtis" Oktiabrskij; Severnyj; Kniažpogostas (d. Emva); Vožajolis; Kortkerosas; Sobinas; Dozmeras; Kaninas (d. Pečioros miesto dalis); Ybas; Jolė; Rudšoras (Ručoras); Dutovas; Miškin Jolė; Zapanė; Zarečjė; Vorkuta
68 2016 Tomsko sritis Bendrija "Lemtis" Bundiuras; Grigorjevka (kol.“Boljševik“); Ust Jamas; Beriozovka; Borkiai; Narymas; Ajmiakovas; Apsagačevas; Zacharkovas; Tajga; Timiriazevskis
69 2016 Permės kraštas Privati iniciatyva Galiašoras
70 2016 Krasnojarsko kraštas MISIJA SIBIRAS (Duomenų nėra) Igarka
71 2016.07.15 Krasnojarsko kraštas Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija Narva; Orešnojė; Anastasinas; Bolšoj Ungutas; Čeriomuškinas; Kedrovyj Logas; Leiba 1-aja; Malyj Ungutas Trečiasis (3) kilometras; Novoaleksejevka; Pimija (Pimskij Logas, antrasis (2) barakas); Podsobnojė (Pisanecas); Širokij Logas; Sviščiovas
72 2017 Komijos respublika Broliai pranciškonai Inta; Vorkuta; Kosju; Pečiora; Kožva;
73 2017 Irkutsko sritis MISIJA SIBIRAS Vesiolas; Bogatyrius; Kamenka; Porogas; Soloncai; Algatujus; Gadalejus; Jevdokimovas; Tulūnas
74 2017 Jakutija Privati iniciatyva Bulūnas; Kiusiuras; Tit-Arai