LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
206151 Pranas Jodelė 1924 Kauno suėmimas 1941 Lietuva negrįžo
206152 Pranas Jončas 1909 Tauragės tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1960-02-17 negrįžo
206153 Kazys Juknevičius 1918 Vilniaus suėmimas 1948 Magadano sr. negrįžo
206154 Vacys Želvys 1919 Skuodo tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1960-02-29 negrįžo
206155 Antanas Pučėta 1907 Pasvalio suėmimas 1945 Komija negrįžo
206156 Bronė Pukytė 1920 Tauragės tremtis 1946 Sverdlovsko sr. 1957-10-26 negrįžo
206157 Rimantas Babušis 1933 Šakių tremtis 1941 Altajaus kr. 1956 negrįžo
206158 Danutė Reinikevičiūtė 1935 Klaipėdos tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1956-11-08 negrįžo
206159 Liudvikas Linartas 1930 Vilkaviškio tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1956-07-24 negrįžo
206160 Petras Mačernis 1940 Kretingos tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
206161 Stasys Mackevičius 1940 Kelmės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-07 negrįžo
206162 Barbora Stonienė 1890 Joniškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-09-20 negrįžo
206163 Jonas Gediminas Masiulis 1941 Rokiškio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-15 negrįžo
206164 Rasa Kristina Eimaitytė 1943 Kauno tremtis 1948 Irkutsko sr. 1956-04-27 negrįžo
206165 Mykolas Gailiušis 1920 Panevėžio suėmimas 1950 Magadano sr. 1956-06-29 negrįžo
206166 Stasys Mieldažys 1902 Kauno suėmimas 1945 Komija negrįžo
206167 Ignas Bagdonas Giedrys 1940 Molėtų tremtis 1941 Altajaus kr. negrįžo
206168 Ona Vaivadaitė 1946 Šilutės tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1958-05-28 negrįžo
206169 Povilas Vanagas 1907 Anykščių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-07-01 negrįžo
206170 Marija Vilkojc 1909 Švenčionių tremtis 1940 Kazachija negrįžo
206171 Olga Vyšniauskaitė 1937 Skuodo tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-09-05 negrįžo
206172 Viktorija Andrijauskienė 1910 Klaipėdos tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-07-04 negrįžo
206173 Adolfas Astrauskas 1909 Alytaus tremtis 1948 Irkutsko sr. negrįžo
206174 Petras Kasčionis 1893 Prienų suėmimas 1949 Komija 1954-08-21 negrįžo
206175 Česlovas Raudonis 1919 Klaipėdos suėmimas 1945 Lietuva negrįžo
206176 Kazimiera Rėkuvienė 1916 Lazdijų tremtis 1946 Sverdlovsko sr. 1956-07-02 negrįžo
206177 Petras Šatas 1942 Širvintų tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-06-25 negrįžo
206178 Alfredas Briedis 1925 Joniškio tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1956-04-18 negrįžo
206179 Elena Kvekšaitė 1930 Klaipėdos tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1957-10-25 negrįžo
206180 Benediktas Lakštinas 1912 Plungės suėmimas 1947 Lietuva negrįžo
206181 Vladas Lechavičius 1937 Kėdainių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-09-28 negrįžo
206182 Cėrė Cukuraitė 1931 Akmenės tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1957-02-19 negrįžo
206183 Zenonas Maigys 1938 Molėtų tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
206184 Vincas Druskis 1920 Ukmergės suėmimas 1946 Krasnojarsko kr. 1955-02-25 negrįžo
206185 Bronislava Mironienė 1911 Rokiškio tremtis 1941 Altajaus kr. 1958-07-04 negrįžo
206186 Veronika Misienė 1881 Šiaulių tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-07-05 negrįžo
206187 Ieva Motiekaitienė 1902 Pasvalio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-06-25 negrįžo
206188 Pranciška Vaičaitienė 1896 Tauragės tremtis 1946 Sverdlovsko sr. 1958-06-28 negrįžo
206189 Aldona Vaičiūnaitė 1929 Trakų tremtis 1941 Altajaus kr. 1961 negrįžo
206190 Antanina Paklavenskienė 1894 Panevėžio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-11-19 negrįžo
206191 Bronislava Vilkojc 1935 Švenčionių tremtis 1940 Kazachija negrįžo
206192 Nadežda Jegorova 1932 Rokiškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-09-27 negrįžo