LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
251 Bauskė Bauskės Latvija Latvija Ne Ne Ne
252 Novooziorskas Jalutorovsko Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
253 Novyj Trudas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
254 Ferma Nr.3 Suetskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
255 Karatajevas (Каtarajeva) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
256 Kija Kortkeroso Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
257 Jarkiai Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
258 Suchoj Točiosas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
259 Deviatas (Staryj Deviatas) Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
260 Veršina Tortunas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
261 Latvija Latvija Latvija Latvija Ne Ne Ne
262 Tropinskaja Jalutorovsko Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
263 Severnas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
264 Oktiabrskis Suetskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
265 Kolčiožinas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
266 Kortkerosas Kortkeroso Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
267 Karabula Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
268 Terioškinas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
269 Devintasis (9) kilometras Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
270 Voznesenskojė Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
271 Lietuva Lietuva Lietuva Lietuva Ne Ne Ne
272 Giliovas Jarkovo Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
273 Sibiriakas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
274 Oktiabrskis (ferma Nr. 2) Suetskio Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
275 Alarė (Šverniko kol.) Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
276 Koškinas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
277 Negakerosas Kortkeroso Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
278 Kaulecas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
279 Točiosas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
280 Dimitrovka (Dmitrijevka) Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
281 Zykovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
282 Šilutės LP Šilutės Lietuva Lietuva Ne Ne Ne
283 Belaja Rečka Jurginskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
284 Srednij Čiulymas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
285 Altaika Šelabolichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
286 Alarės MTS Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
287 Kotovka? Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
288 Pezmogas Kortkeroso Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
289 Kežma Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
290 Ust Tunguska Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
291 Dogadajevas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
292 Zlobinas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
293 Cholodnas (šachta) LP Berlag Magadano sr. RSFSR Ne Ne Ne
294 Daliokis Jurginskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
295 Starošumilovas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
296 Krasnaja Inia Šelabolichos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
297 Badarchynas Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
298 Krasnoje Polė (kol. „Krasnyj Partizan“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
299 Pirmasis (1) baras (d. Terebejus) Kortkeroso Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
300 Kliminas (b. Rečka) Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne