LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
251 Kulemesovas (Uralo miško gamykla) Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
252 Beregajevas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
253 Svetlooziorskojė (kiaulininkystės sovch.) Srostkių (d. Bijsko) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
254 Mogojonokos (Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
255 Krasnyj Matagonas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
256 Charancai (vaikų darželis-prieglauda) Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
257 Bolšaja Jelanė (Kirovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
258 Kožymas Intos (Kožvinskio) Komi ASSR RSFSR Taip Ne Taip
259 Bedoba Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
260 Podkamenaja Tunguska Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
261 Beriozovka Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
262 Sviščiovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Taip
263 Lipovka Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
264 Ivanovka Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
265 Beriozovka (Beriozovkos sovch., ferma Nr. 1) Srostkių (d. Krasnogorskojės) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
266 Nelchajus Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
267 Lenino kol. (1 brigada) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
268 Chužyras Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
269 Bolšaja Petuchova (kol. „Sibiriak“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
270 Kožymas (Kožym Rudnikas) Intos (Kožvinskio) Komi ASSR RSFSR Taip Ne Ne
271 Bogučianai Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
272 Podtiosovas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
273 Biriusa Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
274 Šachabajicha Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
275 Novyj Oskolas Novyj Oskolo Kursko (d. Belgorodsko) sr. RSFSR Ne Ne Ne
276 Tingitas Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
277 Jergajus (Ergarinas) Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
278 Makarjevka Staraja Bardos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
279 Orgalejus (Argalejus; kol. „Krasnyj Nelchaj“ 2 brig., vėliau 1 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
280 Molotovo kol. Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
281 Olchonas Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
282 Bolšoj Karlukas ((kol. „Krasnyj Flag“, kol. „Strana Sovietov“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
283 Ižma Ižmos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
284 Buzykanovas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
285 Pogodajevas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
286 Bolotnas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
287 Šumycha Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
288 Tomatai Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
289 Jergoza Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
290 Staraja Barda (d. Krasnogorskojė) Staraja Bardos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
291 Prožektoras Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
292 Mūrinas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
293 Pesčianaja Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
294 Bolšoj Petuchovas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
295 Konstantinovka Ižmos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
296 Čadobecas (kol. „Krasnaja Zaria“) Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
297 Prutovaja Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
298 Borisov Logas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
299 Šumkovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
300 Uralskas Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne