LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
251 Beregajevas Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
252 Svetlooziorskojė (kiaulininkystės sovch.) Srostkių (d. Bijsko) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
253 Mogojonokos (Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
254 Krasnyj Matagonas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
255 Charancai (vaikų darželis-prieglauda) Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
256 Bolšaja Jelanė (Kirovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
257 Kožymas Intos (Kožvinskio) Komi ASSR RSFSR Taip Ne Taip
258 Bedoba Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
259 Podkamenaja Tunguska Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
260 Beriozovka Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
261 Sviščiovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Taip
262 Lipovka Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
263 Ivanovka Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
264 Beriozovka (Beriozovkos sovch., ferma Nr. 1) Srostkių (d. Krasnogorskojės) Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
265 Nelchajus Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
266 Lenino kol. (1 brigada) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
267 Chužyras Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
268 Bolšaja Petuchova (kol. „Sibiriak“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
269 Kožymas (Kožym Rudnikas) Intos (Kožvinskio) Komi ASSR RSFSR Taip Ne Ne
270 Bogučianai Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
271 Podtiosovas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
272 Biriusa Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
273 Šachabajicha Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
274 Novyj Oskolas Novyj Oskolo Kursko (d. Belgorodsko) sr. RSFSR Ne Ne Ne
275 Tingitas Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
276 Jergajus (Ergarinas) Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
277 Makarjevka Staraja Bardos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
278 Orgalejus (Argalejus; kol. „Krasnyj Nelchaj“ 2 brig., vėliau 1 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
279 Molotovo kol. Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
280 Olchonas Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
281 Bolšoj Karlukas ((kol. „Krasnyj Flag“, kol. „Strana Sovietov“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
282 Ižma Ižmos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
283 Buzykanovas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
284 Pogodajevas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
285 Bolotnas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
286 Šumycha Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
287 Tomatai Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
288 Jergoza Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
289 Staraja Barda (d. Krasnogorskojė) Staraja Bardos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
290 Prožektoras Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
291 Mūrinas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
292 Pesčianaja Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
293 Bolšoj Petuchovas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
294 Konstantinovka Ižmos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
295 Čadobecas (kol. „Krasnaja Zaria“) Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
296 Prutovaja Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
297 Borisov Logas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
298 Šumkovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
299 Uralskas Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
300 Jergozinskojė Teguldeto Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne