LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
201 Almata Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
202 Prijskovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Taip
203 Azanka Tavdos Sverdlovsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
204 Malobraginas Šegarskio Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
205 Boljšaja Rečka Srostkių Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
206 Kutuliko MTS Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
207 Irchančinskas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
208 Vorot Ongojus (Kuibyševo kol., vėliau kol. „Strana Sovietov“) Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
209 Verchne Angarskojė Ust Udos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
210 Abezė Intos Komi ASSR RSFSR Taip Ne Taip
211 Sonas Bogrado Chakasijos a.sr. Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
212 Maklakovas (d.Lesosibirskas) Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Ne
213 Atagašas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
214 Puzyriovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
215 Okuniovas Turinsko Sverdlovsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
216 Pobeda Šegarskio Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
217 Katunskio sovch. ferma Nr. 2 Srostkių Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
218 Lenino kol. (1 brigada) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
219 Irchipšinas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
220 Zakulėjus (kol. "Unginskij skotovod") Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
221 Babagajus (kol. „Putj k Komunizmu“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
222 Fijon sovch. Intos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
223 Angarskis ( Solionas; miško ruošos ir išvežimo punktas) Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
224 Novojeniseiskas Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
225 Bagašetas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
226 Raileszagas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
227 Armizonskojė Armizonskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
228 Polovinka Šegarskio Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
229 Polevodka (Svetlooziorskojės sovch.) Srostkių Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
230 Magojus (Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
231 Kalininas l (Калининo v.) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
232 Ždanovo kol. Nukutų Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
233 Bagantujus (kol. „Krasnyj Partizan“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
234 Inta Intos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
235 Arakanas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
236 Okuniovka Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
237 Belniakiai Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
238 Remzavodas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
239 Bačelinas Bajkalovo (d. Jarkovo) Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
240 Šegarka Šegarskio Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
241 Semenovodas Srostkių Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
242 Malomolevas (Malomoleva; Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
243 Koiba Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
244 Burchanas Olchonskio Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
245 Bažiras (Malenkovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
246 Zapadnas Intos Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
247 Artiuginas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
248 Plotbiščė Devintasis ( 9) kilometras Jeniseisko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
249 Belogorjė Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
250 Slizniovas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne