LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
451 Dmitrijevka Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
452 Tagotas (buriatų) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
453 Ust Ordynskis Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Ne
454 Charajus (kol. „Krasnyj Charaj“, centrinė brigada) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
455 Ilganskojė (kol. „Pobeda“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
456 Tagotas (Ruskij Tagotas ) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
457 Vorošilovo kol. Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
458 Chebrujus (Sachjanovos kol.) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
459 Karatajevas (Каtarajeva) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
460 Tagotas (Stalino kol., vėliau kol. „Gigant“, 5 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
461 Zachalas Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
462 Irchidejus (kol. "Ulan Irchidej") Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
463 Kolčiožinas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
464 Tiutrina ( Bulganino kol., kol. „ Krasnyj Truženik“, po to kol. „XIX Partsjezd“, po to „Sibiriak“) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
465 Alarė (Šverniko kol.) Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
466 Jenisiejus (b. Bur. Jangutas) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Ne
467 Koškinas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
468 Tymbyr Kliučiai Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
469 Alarės MTS Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
470 Kacha Ongoj (Stalino kol.) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
471 Kotovka? Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
472 Tyrgetujus (Lenino kol.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
473 Badarchynas Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
474 Kimas (kol.KIM- „Komunističeskij Internacional Molodioži?) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
475 Krasnoje Polė (kol. „Krasnyj Partizan“) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
476 Under Chuanas ( kol.("Aduša", 1 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
477 Bonai Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
478 Kliučiai (Ždanovo kol.) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
479 Kujbyševas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
480 Zabitujus Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
481 Golumetė Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
482 Krasnaja Chokta kol.(Chokta) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
483 Lendeniova (Stalino kol. 2-a brigada) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
484 Zaimka (Leinino kol., 2 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
485 Gorodokas Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
486 Krasnyj Matagonas (kol. „Zaria komunizma“) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
487 Malaja Kirka Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
488 Zangejus (kol. „Ikinat“) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
489 Inga Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
490 Kuibyševo kol. Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
491 Malyj Karlukas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
492 Zarečnojė (kol. „Zaria“, vėliau sovch. „ Ideal“). Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
493 Inginsko miško ruošos baras (iki 1957) Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
494 Lenino kol. Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
495 Marijinskas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
496 Zonai (kol. „O.T.P.U“, vėliau kol. „Strana Sovetov“, 4 brig.) Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
497 Jerma Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
498 Lietnikas (d. Pavlodaras; kol. „Lietnik“,, vėliau Kuibyševo kol.) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
499 Minejeva (kol.“Strana Sovetov“, Stalino kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
500 Algašetas Alzamajaus Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne