LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
401 Adelė Abromavičiūtė 1932 Tauragės tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-07-10 grįžo
402 Justina Abromavičiūtė 1926 Telšių tremtis 1951 Irkutsko sr. 1958-03-20 grįžo
403 Adolfina Abromavičiūtė 1951 Tauragės tremtis 1951 Tomsko sr. 1958-08-10 grįžo
404 Bronislava Abromienė 1904 Tauragės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-21 grįžo
405 Julija Abromienė 1904 Tauragės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-02 grįžo
406 Juzefa Abromienė 1922 Tauragės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-10-25 grįžo
407 Ona Abromienė 1885 Tauragės tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-04-25 grįžo
408 Stasė Abromikienė 1903 tremtis 1941 Kazachija 1952
409 Vitoldas Abromovičius 1874 Vilniaus suėmimas 1939 Baltarusija mirė lageryje
410 Jonas Abrulaitis 1923 suėmimas 1944 Lietuva
411 Stefanija Abrutienė 1900 Skuodo suėmimas 1952 Kirovo sr. 1957-10-25 grįžo
412 Antanas Abrutis 1901 Skuodo suėmimas 1952 Kazachija 1958-01-08 negrįžo
413 Ignas Abrutis 1915 Plungės suėmimas 1945 Lietuva
414 Pranas Abrutis 1928 Plungės suėmimas 1948 Komija 1955-01-20
415 Stasys Abrutis 1948 Skuodo tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1958-07-01 grįžo
416 Ona Abrutytė 1929 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1957-07-08 grįžo
417 Barbora Abrutytė 1919 Skuodo tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1958-07-01 grįžo
418 Janina Abrutytė 1937 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1957-07-08 grįžo
419 Sabina Abucevič 1926 suėmimas Saratovo sr.
420 Marijana Abucevičienė 1903 tremtis 1941
421 Aleksandras Abucevičius 1890 Trakų suėmimas 1946 Kemerovo sr.
422 Aleksandras Abucevičius 1890 suėmimas 1941
423 Pranas Abucevičius 1931 tremtis 1941
424 Vaclovas Abucevičius 1930 tremtis 1941
425 Vitoldas Abucevičius 1933 tremtis 1941
426 Vytautas Abucevičius 1930 Prienų suėmimas 1947 Mordovija 1954-07-10 grįžo
427 Marijana Abucevičiūtė 1939 tremtis 1941
428 Vladislava Abucevičiūtė 1927 tremtis 1941
429 Anastazija Abugelienė 1902 Kauno tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-05-27 grįžo
430 Jonas Abugelis 1912 Kauno suėmimas 1944 Permės sr. 1954-05-08
431 Juozas Abugelis 1907 Kauno suėmimas 1950 Sverdlovsko sr. 1955-05-23 grįžo
432 Povilas Abugelis 1929 Kauno tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-08-01
433 Agnieška Abugelytė 1885 Kauno tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-08-01 grįžo
434 Ona Abugelytė 1941 Kauno tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-05-27 grįžo
435 Marija Abukauskaitė 1941 Kauno tremtis 1941 Novosibirsko sr. mirė tremtyje
436 Aurimas Omas Petras Abukauskas 1937 Kauno tremtis 1941 Novosibirsko sr. 1956-12-05 grįžo
437 Jonas Abukauskas 1927 Utenos suėmimas 1944 Omsko sr. 1976-11-02 grįžo
438 Petras Abukauskas 1907 Kauno suėmimas 1941 Archangelsko sr. 1956-10-18 grįžo
439 Pranas Abukauskas 1930 Utenos suėmimas 1951 Lietuva 1956-05-26
440 Steponas Abukauskas 1932 Panevėžio suėmimas 1950 Kemerovo sr.
441 Vytautas Abukauskas 1930 Utenos suėmimas 1952 Kazachija
442 Veronika Abukauskienė 1910 Kauno tremtis 1941 Novosibirsko sr. grįžo
443 Robertas Abukavičius 1930 Vilniaus suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-28
444 Antanas Abukevičius 1913 Pasvalio suėmimas 1944 Komija 1955-11-28
445 Julijonas Abulevičius 1907 Vilniaus suėmimas 1947 Magadano sr. 1953-12-14
446 Elena Abunevičienė 1927 Alytaus tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-08-25 grįžo
447 Adomas Abunevičius 1943 Alytaus tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-08-25 grįžo
448 Jonas Abunevičius 1920 Alytaus tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-08-25 grįžo
449 Petras Abuoja 1905 Rokiškio suėmimas Komija mirė lageryje
450 Izidorius Ačas 1907 Šilalės suėmimas 1945 Krasnojarsko kr.