LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
401 Adamas Vilkojcas-Vilkovičius 1896 Švenčionių tremtis 1940 Kazachija negrįžo
402 Milda Jasiūnienė 1914 Biržų suėmimas 1948 Irkutsko sr.
403 Alicija Petkevičiūtė 1941 Švenčionių tremtis 1949 Irkutsko sr.
404 Bronislavas Jasulis 1908 suėmimas Ukraina
405 Irena Elžbieta Vitkevičiūtė 1923 Šilalės tremtis 1941 Komija grįžo
406 Petras Petrauskas 1886 Pasvalio suėmimas 1946 Totorija negrįžo
407 Viačeslavas Voinickis 1912 suėmimas Maskvos sr.
408 Veslava Volochovič 1950 Šalčininkų tremtis 1950 Chabarovsko kr.
409 Valerija Ylakavičiūtė Mažeikių represuotas 1941
410 Rimantas Aladavičius 1947 Trakų tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
411 Vincas Aleknavičius 1911 Šakių suėmimas 1945 Lietuva
412 Irena Plančiūnaitė 1942 Kėdainių tremtis 1951 Tomsko sr. grįžo
413 Elena Aleksandrovič 1923 Vilniaus represuotas 1941
414 Paulina Juospaitienė 1888 Panevėžio tremtis 1948 Buriatija
415 Marija Zanevičienė Širvintų suėmimas 1945 Čeliabinsko sr. grįžo
416 Pranas Alkauskas 1906 Panevėžio suėmimas 1941 Permės sr.
417 Vladislavas Jurevičius 1919 suėmimas Maskvos sr.
418 Petras Jurgelevičius 1908 Ignalinos suėmimas 1945 Komija
419 Frania Podvolskaja 1886 Švenčionių tremtis 1949 Irkutsko sr.
420 Gracilija Zazirskienė 1863 Utenos tremtis 1941
421 Albertas Andrejauskas 1912 Švenčionių represuotas 1941
422 Ana Andrijevskaja 1894 Vilniaus tremtis 1952 Krasnojarsko kr.
423 Vincas Želvys 1944 Plungės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. grįžo
424 Marjanas Andruškevičius 1925 suėmimas Ukraina
425 Marija Algirda Pranckutė 1932 Trakų tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
426 Mejeris Kacas 1937 Utenos represuotas 1941
427 Juozas Prienis 1906 Širvintų tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
428 Stasys Zigmuntas 1924 suėmimas 1944 Tulos sr. grįžo
429 Antanas Prumauskas(?) 1907 suėmimas 1944 Lietuva
430 Romualdas Pučėta 1938 Kupiškio tremtis 1945 Komija grįžo
431 Antanas Žilionis 1926 suėmimas 1946 Lietuva
432 Jonas Ašmenskas 1914 Varėnos suėmimas 1946 Chabarovsko kr.
433 Emilija Augustinaitytė 1938 Šiaulių tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
434 Matas Kaminskas 1928 Marijampolės suėmimas 1945 Komija grįžo
435 Ona Aukštuolienė 1918 Molėtų suėmimas 1944 Komija grįžo
436 Malechė Kaplan 1929 Kauno tremtis 1941
437 Jonas Karaliūnas 1904 Kupiškio suėmimas 1946 Archangelsko sr.
438 Jeronimas Račyla 1917 suėmimas 1952 Kaliningrado sr. grįžo
439 Gražina Bačkauskaitė 1938 Kaišiadorių tremtis 1941 Altajaus kr. negrįžo
440 Uršulė Žutautienė 1900 Mažeikių suėmimas 1946 Lietuva
441 Juozas Balaiša 1872 Zarasų suėmimas 1945 Lietuva
442 Adelė Kasperavičienė 1890 Ignalinos tremtis 1949 Krasnojarsko kr. grįžo
443 Jonas Ramanauskas 1905 Kretingos suėmimas 1941 Lietuva
444 Juozas Ramanskis 1880 Marijampolės suėmimas 1944 Kazachija grįžo
445 Emilija Katinienė 1920 Utenos tremtis 1945 Permės sr.
446 Jonas Kavaliauskas 1895 Ukmergės suėmimas 1944 Lietuva
447 Julija Ratkelienė 1892 Kauno tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
448 Algimantas Banaitis 1937 Raseinių tremtis 1945 Komija grįžo
449 Ananijus Reinikovas 1915 Kaišiadorių suėmimas 1945 Komija
450 Morisas Renialdas suėmimas 1941 Kalugos sr.