LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
301 Antanas Levickas 1884 Raseinių tremtis 1949 Irkutsko sr.
302 Teodoras Chasa 1910 suėmimas Saratovo sr.
303 Julija Skunskytė 1939 Varėnos tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
304 Aldona Jadvyga Slavinskaitė 1944 Alytaus tremtis 1945 Permės sr.
305 Stasė Šlemonaitė 1902 Kauno tremtis 1941
306 Juozas Šlickis 1921 suėmimas 1945 Komija
307 Juozas Listopadskis 1899 Trakų suėmimas 1941 Krasnojarsko kr.
308 Albertas Cukuras 1907 Akmenės suėmimas 1944 Karelija
309 Stasys Lomsargis 1901 Šilalės suėmimas 1947 Komija
310 Pranė Dambrauskaitė 1914 Šiaulių tremtis 1941 Altajaus kr.
311 Jonas Danilevičius 1911 Alytaus suėmimas 1945 Kalugos sr.
312 Kazys Lukša 1909 Širvintų suėmimas 1945 Archangelsko sr.
313 Kazimiera Lygnugarienė 1890 Plungės tremtis 1948 Buriatija grįžo
314 Stasys Mačernis 1938 Kretingos tremtis 1948 Irkutsko sr. grįžo
315 Pranas Stanevičius 1921 Lazdijų suėmimas 1945 Lietuva
316 Marija Mačiokienė 1867 Vilkaviškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
317 Algis Staniulionis 1948 tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
318 Jonas Daukša 1895 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. negrįžo
319 Antanas Stanulis 1908 Lazdijų suėmimas 1945 Komija
320 Kazys Dementavičius 1920 Kauno suėmimas 1941 Lietuva
321 Juozas Deveikis 1915 Molėtų suėmimas 1944 Lietuva
322 Vincas Malakna 1918 Šiaulių suėmimas 1949 Irkutsko sr. grįžo
323 Kazys Dikonis 1907 Ukmergės suėmimas 1945 Lietuva
324 Nikolajus Malinovskis 1916 Marijampolės suėmimas 1940 Komija
325 Vladislavas Stefanovičius 1933 Jonavos tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
326 Juozas Marchertas 1929 Šakių tremtis 1945 Tadžikija grįžo
327 Vilius Steponavičius 1911 Rokiškio represuotas 1941
328 Eugenija Dolumbauskienė 1867 Kelmės tremtis 1941
329 Vytautas Domskis 1927 Kauno suėmimas 1944 Lietuva
330 Viktoras Dovsevičius 1907 suėmimas 1944 Irkutsko sr.
331 Kazimiras Marinovskis 1918 tremtis 1951 Tomsko sr.
332 Leonas Drąsutis tremtis 1955 Kazachija
333 Liudvikas Markevičius 1926 Rokiškio suėmimas 1950 Kazachija
334 Emilija Drozdovskaja 1887 Vilniaus tremtis 1941
335 Maksas Markvartas 1890 Vilniaus suėmimas 1941
336 Stasys Strazdas 1903 Širvintų suėmimas 1946 Lietuva
337 Kazimiras Dubravskis 1922 Šalčininkų suėmimas Saratovo sr. negrįžo
338 Antanas Dudzinskas 1903 Lazdijų suėmimas 1945 Komija grįžo
339 Salomėja Sudeikytė 1934 Šilutės tremtis 1948 Krasnojarsko kr. grįžo
340 Antanas Eimanavičius 1927 Alytaus suėmimas 1945 Komija grįžo
341 Liuda Šulskytė 1932 Panevėžio tremtis 1947 Tiumenės sr.
342 Sergejus Matusevičius 1900 Vilniaus suėmimas 1946 Totorija
343 Abramas Fainzilbergas Vilniaus suėmimas 1940 Lietuva
344 Kazys Sutkus 1920 Kelmės suėmimas 1945 Lietuva grįžo
345 Romualdas Mažeika 1942 Šilutės tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
346 Maželytė Anykščių suėmimas 1945 Komija
347 Stasys Švedas 1929 Varėnos suėmimas 1946 Lietuva
348 Vladas Gabrilavičius 1930 Anykščių suėmimas 1947 Komija grįžo
349 Modestas Mažrimas 1908 Mažeikių suėmimas 1946 Primorės kr. grįžo
350 Marija Gaidamovič 1935 Švenčionių tremtis 1951 Krasnojarsko kr.