LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
251 Vytautas Banevičius 1924 Šiaulių tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
252 Aleksandra Rekytė 1920 Šakių suėmimas 1947 Lietuva
253 Antanina Kazlauskienė 1879 Alytaus tremtis 1946 Sverdlovsko sr.
254 Juozas Rickus 1892 Kauno represuotas 1941
255 Vytautas Rimavičius 1942 Ukmergės tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
256 Eleonora Rudauskienė 1882 Joniškio tremtis 1951 Irkutsko sr. negrįžo
257 Chana Rudomina 1932 Vilniaus tremtis 1941
258 Jonas Klegeris 1933 Šiaulių tremtis 1951 Krasnojarsko kr.
259 Napoleonas Bernatovičius 1918 Švenčionių suėmimas 1940 Komija
260 Danielius Komarovičius 1938 Ignalinos represuotas 1941
261 Alfonsas Bielinis 1911 Švenčionių suėmimas 1940 Gorkio sr.
262 Sofija Kopačevskaja 1935 Šalčininkų tremtis 1951 Irkutsko sr.
263 Pantalionas Sakalauskas 1887 Joniškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
264 Edvardas Kovalevskis 1909 Švenčionių suėmimas 1940 Lietuva
265 Viktoras Blaževičius 1907 suėmimas Maskvos sr.
266 Raminta Šalnaitė 1940 Utenos tremtis 1941
267 Stanislavas Bogdanovičius 1904 suėmimas Ukraina
268 Viktoras Krulikauskas 1929 Šakių suėmimas 1946 Jakutija
269 Povilas Šatas 1886 Biržų suėmimas 1945 Komija grįžo
270 Kazys Krušnauskas 1902 Vilniaus suėmimas 1941 Lietuva
271 Jonas Saudargas 1908 suėmimas 1945 Lietuva
272 Jadvyga Savickaja 1903 Švenčionių tremtis 1941 Kazachija
273 Angelė Kukauskaitė 1947 Varėnos tremtis 1948
274 Lėja Segalienė 1915 Kauno suėmimas 1940 Lietuva
275 Leokadija Selevič 1948 Vilniaus tremtis 1949 Irkutsko sr.
276 Bronius Bučinskas 1923 Tauragės suėmimas 1947 Komija
277 Stasys Budginas 1928 suėmimas 1952 Komija
278 Česlavas Senkevičius 1919 suėmimas 1945 Kostromos sr.
279 Petras Budrevičius 1893 suėmimas 1945 Lietuva
280 Antanas Šeštakauskas 1910 Lazdijų suėmimas 1945 Komija
281 Genovaitė Šidagytė 1933 Pasvalio tremtis 1949 Irkutsko sr. negrįžo
282 Liudmila Burkackaitė 1928 Zarasų represuotas 1941
283 Aleksandras Siliūnas 1911 Kauno suėmimas 1940 Lietuva
284 Bronius Simanaitis 1918 Vilkaviškio suėmimas 1944 Lietuva
285 Stefanas Lakucevičius 1924 Vilniaus suėmimas 1945 Lietuva
286 Rimgaudas Lapėnas 1926 Rokiškio tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
287 Kazimieras Šimka(?) 1901 suėmimas Komija
288 Antanas Šimkus 1917 Jurbarko suėmimas 1946 Lietuva
289 Vytas Buzas 1918 Alytaus suėmimas 1945 Komija grįžo
290 Jonas Laucevičius(?) 1916 Ignalinos suėmimas 1944 Kalinino sr.
291 Marijonas Šimonis 1923 Jonavos suėmimas 1945 Komija
292 Jadvyga Čapskytė 1926 Rokiškio represuotas 1941
293 Benadas Laurutis 1922 Kelmės suėmimas 1945 Komija
294 Vladas Šiškus suėmimas 1940 Archangelsko sr.
295 Jonas Čerkasas 1896 Akmenės suėmimas 1945 Archangelsko sr. grįžo
296 Teresė Černiauskaitė 1939 Šiaulių tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
297 Eugenija Lengvenytė 1935 Pakruojo tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
298 Bernardas Černiavskis 1925 suėmimas Maskvos sr.
299 Edvardas Skolimovskis 1919 Vilniaus suėmimas 1941 Gorkio sr.
300 Jonas Česnulevičius 1928 Alytaus suėmimas 1946 Komija