LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
201 Pranas Viršilas 1913 Klaipėdos suėmimas 1945 Lietuva
202 Juzefa Višnevskaitė 1875 Panevėžio tremtis 1941
203 Petras Petrauskas 1916 Marijampolės suėmimas 1944 Kazachija
204 Vanda Volochovič 1948 Šalčininkų tremtis 1949 Irkutsko sr.
205 Vytautas Abramavičius 1930 tremtis 1941
206 Irena Petrulevičiūtė 1940 Mažeikių tremtis 1945 Komija
207 Janas Adamkevičius 1908 suėmimas Maskvos sr.
208 Jonas Jonutis 1882 Šilutės tremtis 1948 Irkutsko sr. negrįžo
209 Juozas Ylakavičius Telšių suėmimas 1940 Lietuva
210 Bronius Jucevičius 1918 Šilalės suėmimas 1944 Komija
211 Juozas Agintas 1898 Tauragės suėmimas 1945 Lietuva
212 Jonas Juočiūnas 1899 Prienų suėmimas 1945 Komija grįžo
213 Kazimiras Pipiras 1894 Molėtų suėmimas 1945 Komija
214 Danutė Plančiūnaitė 1947 Kėdainių tremtis 1951 Tomsko sr.
215 Kazys Zaleckas 1909 suėmimas 1945 Lietuva
216 Sergiejus Aleksandrovas 1897 Ukmergės suėmimas 1944 Lietuva
217 Jadvyga Juozapavičiūtė 1935 Kauno tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
218 Avramijus Zanevas 1912 Vilniaus suėmimas 1946 Tiumenės sr.
219 Jonas Pocevičius-Pocius 1908 Šakių suėmimas 1946 Mordovija negrįžo
220 Voldemaras Podvojevskis 1927 Vilniaus represuotas 1941
221 Kazys Zazirskas 1861 Utenos tremtis 1941
222 Juzefas Ambrosas 1921 Vilniaus suėmimas 1945 Lietuva
223 Viktoras Porovskis 1928 suėmimas 1946 Lietuva
224 Jonas Jurkus 1896 Telšių suėmimas 1945 Leningrado sr. grįžo
225 Povilonis Anykščių tremtis 1945 Permės sr.
226 Juzefas Andruškevičius 1927 suėmimas Ukraina
227 Jonas Jutelis 1913 suėmimas 1949 Magadano sr.
228 Mauša Kacas 1900 Vilniaus tremtis 1941
229 Vaniranda Prienienė 1915 Širvintų tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
230 Stefanija Kairienė 1920 Biržų tremtis 1948 Irkutsko sr. negrįžo
231 Michailas Prudnikovičius 1919 Lazdijų suėmimas 1944 Lietuva
232 Zofija Kairytė 1942 Kelmės tremtis 1948 Irkutsko sr. grįžo
233 Antanas Žilionis 1928 Lazdijų suėmimas 1944 Komija
234 Vytas Puidokas 1910 Šakių suėmimas 1944 Lietuva
235 Nikolajus Kalinovskis 1916 Vilkaviškio suėmimas 1940 Lietuva
236 Astrauskienė Panevėžio suėmimas 1944 Lietuva
237 Kazimieras Kamarauskas 1921 Ignalinos suėmimas 1939 Lietuva
238 Liudvikas Algirdas Kaminskas 1928 Utenos suėmimas 1946 Komija grįžo
239 Monika Aukštuolienė 1880 Širvintų tremtis 1941
240 Romanas Avinas 1897 Švenčionių represuotas 1941
241 Frida Kaplan 1933 Kauno tremtis 1941
242 Juozas Ragaliauskas 1913 Raseinių suėmimas 1945 Lietuva
243 Stanislava Žutautienė 1891 Raseinių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
244 Jadvyga Raicevičiūtė 1905 Radviliškio tremtis 1949 Irkutsko sr.
245 Povilas Bakanovas 1927 Kauno represuotas 1941
246 Bronius Balčikonis 1912 Panevėžio suėmimas 1945 Komija
247 Kazimiera Kasperaitytė 1939 Kretingos tremtis 1951 Krasnojarsko kr. grįžo
248 Jonas Ramanauskas 1912 Ukmergės suėmimas 1941 Krasnojarsko kr.
249 Ona Katinienė 1912 Utenos tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
250 Viktoras Anatolijus Kaveckas 1931 Plungės tremtis 1941 Komija grįžo