LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
101 Geršonas Lechemas 1892 Vilniaus suėmimas 1948 Lietuva
102 Petras Šiškus 1923 suėmimas 1945 Lietuva
103 Bernardas Černiavskis 1922 suėmimas Maskvos sr.
104 Pranciška Skolienė 1900 Vilniaus suėmimas 1944 Lietuva
105 Kalikstas Skripskis 1921 Švenčionių suėmimas 1940 Archangelsko sr.
106 Mikalojus Linartas 1912 Kretingos suėmimas 1947 Tiumenės sr.
107 Bliuma Lipšic 1915 Šiaulių suėmimas 1946 Permės sr.
108 Vytautas Vincas Slivka 1938 Kėdainių tremtis 1948 Krasnojarsko kr. grįžo
109 Anupras Čiuža 1924 Molėtų suėmimas 1945 Komija negrįžo
110 Jadvyga Lukaševičiūtė 1932 Kaišiadorių tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
111 Antanina Damulevičienė 1892 Trakų tremtis 1949 Irkutsko sr.
112 Julius Spangevičius 1917 Biržų suėmimas 1944 Irkutsko sr.
113 Kazimieras Lukša 1923 Biržų suėmimas 1946
114 Marė Lukšytė 1938 Panevėžio tremtis 1948 Buriatija
115 Antanas Darkšas 1905 Klaipėdos suėmimas 1945 Karelija grįžo
116 Simonas Mačernis 1890 Plungės suėmimas 1945 Karelija
117 Antanas Macius 1919 Klaipėdos suėmimas 1945 Lietuva grįžo
118 Stanislavas Stankovskis 1904 Jonavos suėmimas 1944 Baltarusija
119 Juozas Dementavičius 1913 Kauno suėmimas 1945 Lietuva
120 Pimenas Maksimovas 1928 Raseinių tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
121 Stasys Stašiūnas 1922 Panevėžio suėmimas 1944 Lietuva
122 Ona Dikmonienė 1883 Utenos tremtis 1945 Permės sr. grįžo
123 Liuda Statkevičiūtė 1925 Kauno suėmimas 1947 Lietuva
124 Zenonas Malinovskis 1907 Šalčininkų tremtis 1950 Chabarovsko kr.
125 Julijanas Stefanovičius 1900 Jonavos tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
126 Jonas Marchertas 1907 Šakių tremtis 1945 Tadžikija grįžo
127 Dolumbauskaitė Kelmės tremtis 1941
128 Tomas Stipinas 1890 Rokiškio suėmimas 1945 Komija grįžo
129 Kazimiras Marinovskis 1947 tremtis 1951 Tomsko sr.
130 Leonas Drąsutis 1921 Mažeikių suėmimas 1945 Kazachija
131 Ana Drozdovskaja 1892 Vilniaus tremtis 1949 Irkutsko sr.
132 Ričardas Markvartas 1928 Vilniaus tremtis 1941
133 Vincas Martinaitis 1900 Pakruojo suėmimas 1946 Komija grįžo
134 Juozas Martinonis 1905 Varėnos suėmimas 1945 Lietuva
135 Petras Dudzičius 1943 Vilniaus tremtis 1951 Tomsko sr.
136 Olga Stugytė 1914 Kauno suėmimas 1941
137 Vytautas Styra 1926 Rokiškio suėmimas 1945 Archangelsko sr.
138 Juozas Mastavičius 1938 Trakų tremtis 1951 Irkutsko sr. grįžo
139 Sulamita Eglinskaitė 1932 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr.
140 Kazys Enikas 1915 Pakruojo suėmimas 1946 Lietuva
141 Kazys Sutkus 1921 Kauno suėmimas 1945 Komija
142 Ramutis Viktoras Mažeika 1933 Mažeikių suėmimas 1953 Kazachija
143 Julius Mazelskis 1918 suėmimas 1947 grįžo
144 Stanislavas Švedas 1908 suėmimas Saratovo sr.
145 Leonas Mažrimas 1925 Skuodo suėmimas 1947 Komija grįžo
146 Danusia Gaidamovič 1946 Švenčionių tremtis 1951 Krasnojarsko kr.
147 Paulina Gaidžiūnienė 1868 Radviliškio tremtis 1951 Krasnojarsko kr.
148 Jurgis Meilūnas 1913 Molėtų suėmimas 1944 Lietuva
149 Jurgis Meliauskas 1924 Anykščių suėmimas 1945 Lietuva
150 Salomėja Galatiltytė 1930 Anykščių suėmimas 1951 Komija grįžo