LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
51 Antanas Rinkevičius 1927 Alytaus suėmimas 1948 Komija grįžo
52 Felicija Romeiko 1900 Vilniaus tremtis 1941
53 Juozas Kindurys 1922 suėmimas 1946
54 Janina Rozmislovič 1935 Vilniaus tremtis 1949 Krasnojarsko kr. grįžo
55 Elena Rudauskienė 1895 Švenčionių represuotas 1941
56 Petras Bataitis 1902 Tauragės suėmimas 1944 Lietuva
57 Chaja Riva Rudomina 1904 Vilniaus tremtis 1941 Altajaus kr.
58 Pranas Rudzinskas 1911 Švenčionių suėmimas 1940 Lietuva
59 Kostas Rumbutis 1914 Skuodo suėmimas 1944 Karelija grįžo
60 Albina Kliaugienė 1900 Rokiškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
61 Kazimiras Bernatovičius 1899 Trakų suėmimas 1945 Archangelsko sr.
62 Eduardas Sabaliūnas 1934 Jurbarko tremtis 1941 Komija
63 Stefanija Komarovičienė 1891 Ignalinos represuotas 1941
64 Leokadija Sabulienė 1922 Kupiškio suėmimas 1945 Komija
65 Tadeušas Konusovas 1948 Širvintų tremtis 1951 Irkutsko sr.
66 Gintautas Bilinskas 1938 Alytaus tremtis 1951 Tomsko sr. grįžo
67 Antanas Krasauskas 1904 Rokiškio suėmimas 1945 Lietuva
68 Antanina Saldytė 1913 Utenos represuotas 1941
69 Valerijonas Blaževičius 1910 Panevėžio suėmimas 1945 Komija
70 Jonas Krikščiūnas 1903 Šiaulių suėmimas 1940 Komija negrįžo
71 Geselis Šapira 1936 Vilniaus tremtis 1941
72 Janas Bortaševičius 1907 suėmimas Saratovo sr.
73 Petras Šatas 1896 Pasvalio suėmimas 1941
74 Juozas Brazas 1880 Kelmės tremtis 1948 Irkutsko sr. grįžo
75 Jonas Saunoris 1920 Radviliškio tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
76 Antanas Brazys 1911 Vilkaviškio suėmimas 1945 Lietuva
77 Irena Savickaja 1917 Švenčionių tremtis 1941 Kazachija
78 Vincentas Bublevičius 1916 suėmimas Ukraina
79 Janina Selevič 1921 Vilniaus tremtis 1949 Irkutsko sr.
80 Jefremas Semerikovas 1925 Švenčionių represuotas 1941
81 Bogdanas Senkevičius 1938 Širvintų tremtis 1949 Irkutsko sr.
82 Juozas Šereiva 1913 Pakruojo represuotas 1941
83 Irena Bugytė 1929 Šiaulių tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
84 Steponas Buivydas 1916 Jurbarko suėmimas 1945 Archangelsko sr.
85 Viktoras Kurpius 1912 Ignalinos suėmimas 1945 Kalinino sr.
86 Tadeušas Kušnirekas 1938 Vilniaus tremtis 1941
87 Petras Bumblys 1905 Vilniaus suėmimas 1944 Lietuva
88 Genoefa Kuzmicka 1906 Vilniaus tremtis 1949 Irkutsko sr.
89 Jakovas Šiktariovas 1927 Utenos suėmimas 1949
90 Stanislavas Burinskis 1927 suėmimas Ukraina
91 Aldona Genovaitė Šiliūnaitė 1939 Kupiškio tremtis 1952 Tomsko sr. grįžo
92 Vilius Labrencas 1901 Klaipėdos tremtis 1951 Krasnojarsko kr. negrįžo
93 Leopoldas Butkevičius 1912 Vilniaus suėmimas 1944 Lietuva
94 Zofija Lakštinienė 1920 Plungės suėmimas 1948 Mordovija grįžo
95 Ivanas Simjekovas suėmimas 1941 Komija
96 Jonas Butkys 1922 suėmimas Lietuva
97 Antonas Simniška 1898 Marijampolės suėmimas 1944 Gorkio sr.
98 Bronislovas Laucevičius(?) 1912 Ignalinos suėmimas 1944 Kalinino sr.
99 Vladislavas Čapskis 1922 suėmimas Saratovo sr.
100 Antanas Laurutis 1922 Raseinių suėmimas 1945 Komija