LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
451 Česlovas Aleksandravičius 1916 Pasvalio suėmimas 1945 Lietuva
452 Gustavas Aleksandravičius 1891 Kaišiadorių represuotas 1941
453 Kazimieras Aleksandravičius 1905 suėmimas Komija
454 Laurynas Aleksandravičius 1897 Kauno suėmimas 1945 Lietuva
455 Petras Aleksandravičius 1898 Akmenės suėmimas 1941 Krasnojarsko kr.
456 Povilas Aleksandravičius 1903 Šilalės tremtis 1946 Sverdlovsko sr.
457 Pranas Aleksandravičius 1921 Raseinių suėmimas 1945 Lietuva
458 Romanas Aleksandravičius 1915 Kaišiadorių represuotas 1941
459 Tadas Aleksandravičius Kauno represuotas 1941
460 Vidmantas Aleksandravičius 1949 Pakruojo suėmimas 1949 Mordovija grįžo
461 Vitas Aleksandravičius 1882 Alytaus tremtis 1945 Permės sr.
462 Vytautas Aleksandravičius 1933 Akmenės tremtis 1941 Altajaus kr.
463 Dmitrijus Aleksandravičius-Grigaravičius Ukmergės suėmimas 1941 Lietuva
464 Emilija Aleksandravičiūtė 1917 Panevėžio suėmimas 1948 Komija
465 Jadvyga Aleksandravičiūtė 1926 Telšių suėmimas 1947 Lietuva
466 Julija Aleksandravičiūtė 1909 Šilalės suėmimas 1945 Lietuva
467 Sergiejus Aleksandrovas 1897 Ukmergės suėmimas 1944 Lietuva
468 Elena Aleksandrovič 1923 Vilniaus represuotas 1941
469 Marija Aleksandrovič 1902 Vilniaus tremtis 1941
470 Sofija Aleksandrovič 1871 Vilniaus tremtis 1941
471 Stanislava Aleksandrovič 1904 Šalčininkų tremtis 1951 Tomsko sr. negrįžo
472 Viktorija Aleksandrovič 1892 Šalčininkų tremtis 1951 Tomsko sr.
473 Adolfas Aleksandrovičius 1897 Šalčininkų suėmimas 1945 Komija
474 Aleksandras Aleksandrovičius 1889 suėmimas Komija
475 Alfonsas Aleksandrovičius 1926 Molėtų suėmimas 1945 Lietuva
476 Antonas Aleksandrovičius 1897 suėmimas Maskvos sr.
477 Antonas Aleksandrovičius 1898 Vilniaus suėmimas 1940 Vologdos sr.
478 Bronislavas Aleksandrovičius 1901 suėmimas Maskvos sr.
479 Francas Aleksandrovičius 1898 Šalčininkų suėmimas 1951 Tomsko sr. negrįžo
480 Francišekas Aleksandrovičius 1920 suėmimas Maskvos sr.
481 Ibrahimas Aleksandrovičius 1927 suėmimas Ukraina
482 Janas Aleksandrovičius 1899 suėmimas Ukraina
483 Juzefas Aleksandrovičius 1906 suėmimas Maskvos sr.
484 Juzefas Aleksandrovičius 1909 suėmimas Maskvos sr.
485 Konstantas Aleksandrovičius 1904 suėmimas Saratovo sr.
486 Michailas Aleksandrovičius 1896 Vilniaus suėmimas 1939 Lietuva
487 Michalas Aleksandrovičius 1900 suėmimas Maskvos sr.
488 Stanislavas Aleksandrovičius 1915 suėmimas Maskvos sr.
489 Vaclavas Aleksandrovičius 1900 suėmimas Maskvos sr.
490 Valerianas Aleksandrovičius 1927 suėmimas Maskvos sr.
491 Vitoldas Aleksandrovičius 1913 suėmimas Maskvos sr.
492 Jonas Aleksas 1898 Tauragės suėmimas 1945 Archangelsko sr.
493 Jonas Aleksas 1881 Marijampolės suėmimas 1941 Komija
494 Bronislovas Aleksata 1928 Varėnos suėmimas 1945 Komija
495 Aleksejus Aleksejevas 1917 Vilniaus suėmimas 1945 Lietuva
496 Ježis Aleksejevas 1918 suėmimas Ukraina
497 Josifas Aleksejevas 1894 Širvintų suėmimas 1941 Lietuva
498 Stasė Aleksejūnaitė 1937 Kaišiadorių tremtis 1951 Tomsko sr.
499 Danutė Aleksejūnaitė 1933 Kaišiadorių tremtis 1951 Tomsko sr.
500 Danutė Aleksejūnaitė 1937 Molėtų tremtis 1949 Krasnojarsko kr.