LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
501 Matagonas (kol. „Krasnyj Matagon“) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
502 Novočeremchovas Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
503 Edžit Kyrtojė (Kyrta) Kožvos (d. Pečioros) Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
504 Osinovyj Mysas Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
505 Tanzybejus Jermakovskojės Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
506 Jamnas Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
507 Suchobuzimskojė Suchobuzimskojės Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
508 Razvedčikas Jagodnojės Magadano sr. RSFSR Ne Ne Ne
509 Tapas Jurginskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
510 Aštuoniasdešimt trečiasis (83) kvartalas Tomsko Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
511 Kokujus Talmenkos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
512 Barvinokas (d. Borovinokas ) Alzamajaus Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
513 Novostrojka Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
514 Molotovo kol. Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
515 Oktiabrin Tuja Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
516 Glušė Kožvos (d. Pečioros) Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
517 Pinčiuga Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
518 Tochtajus Jermakovskojės Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
519 Jelizavetka Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
520 Šestakovas Suchobuzimskojės Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
521 Spornojė Jagodnojės Magadano sr. RSFSR Ne Ne Ne
522 Tropinskas Jurginskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
523 Bogaševas Tomsko Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
524 Ozerkiai Talmenkos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
525 Desiatas (Desiataja (10)) Alzamajaus Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
526 Onotas Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
527 Nomagutas (Mogoliutas?) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
528 Pobeda Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
529 Kadžeromas Kožvos (d. Pečioros) Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
530 Polovinojė Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
531 Ancirė Kansko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
532 Južnaja Tunguska Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
533 Šila Suchobuzimskojės Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
534 Talaja Jagodnojės Magadano sr. RSFSR Ne Ne Ne
535 Verchniaja Kamenka Jurginskojės Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
536 Čeremošnikiai Tomsko Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
537 Latvija Ne Ne Ne
538 Rečkunovas Talmenkos Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
539 Endarma Alzamajaus Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
540 Poležajeva Golumetės (d. Čeremchovo) Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
541 Orlokas (kol. "Unen-Sude“ Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
542 Poslednis (Molotovo kol.) Zalarių Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
543 Kaninas (d. Pečioros miesto dalis) Kožvos (d. Pečioros) Komi ASSR RSFSR Ne Ne Ne
544 Porzicha Bogučianų Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
545 Andrejevo v. Novosiolovo žemės ūkio artelė Kansko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
546 Južno Aleksandrovka Nižnij Ingašo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
547 Šilinka Suchobuzimskojės Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
548 Ust Taskanas Jagodnojės Magadano sr. RSFSR Ne Ne Ne
549 Ketlochas Mikojanovskio (d. Kondinskojės) Chanty Mansijskio n. ap. Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
550 Dešimtasis (10) kvartalas Tomsko Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne