LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTIES IR KALINIMO VIETOS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Tremties vietos

 
Nr. Gyvenvietė Rajonas Autonominė sr. Kraštas/respublika Valstybė Metai Kapavietė Foto Pavardės
1 Astrachanės Ne Ne Ne
2 Baltarusijos SSR Ne Ne Ne
3 Chabarovsko Ne Ne Ne
4 Estija Ne Ne Ne
5 Irkutsko Ne Ne Ne
6 Latvija Ne Ne Ne
7 Igarkos Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
8 Ustj-Kanskij Gorno-Altajskaja aut. sr. Altajaus kr. RSFSR Ne Ne Ne
9 Ne Ne Ne
10 Zaigrajevo Buriat Mongolijos ASSR (d. Buriatijos respublika ) RSFSR Ne Ne Ne
11 Biriulka Kačiugo Irkutsko sr. RSFSR Taip Ne Taip
12 Glinka Beriozovskojės (d. Šarypovo) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
13 Abaguras Novokuznecko Kemerovo sr. RSFSR Ne Ne Ne
14 Abaj Bazaras (d. Abajus) Keleskio (d. Saryagačio) Južno-Kazachstanskaja sr. (Kazachskaja SSR) KazachijosSSR Ne Ne Ne
15 Abakanas Ust Abakano Chakasijos a.sr. Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
16 Abakšinas Suchobuzimskojės Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
17 Abakumovka Ilanskio Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
18 Abalakas Taišeto Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
19 Abanas Abano Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Taip
20 Abaza Taštypo Chakasijos a.sr. Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
21 Abezė Intos Komi ASSR RSFSR Taip Ne Taip
22 Abikiai Čeremchovo Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
23 Abramovskaja (kol. „Krasnyj borec“, 2 brig., vėliau Kuibyševo kol. Bochanskij r.) Osos Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
24 Abuzdana (kol. „Bolševik“, vėliau N. Krupskajos kol.) Zimos Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
25 Achinai (Stalino kol.) Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
26 Ačinskas Ačinsko Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
27 Ada (Maturo miško pramonės ūkis) Taštypo Chakasijos a.sr. Krasnojarsko kr. RSFSR Taip Ne Ne
28 Adadymas (grūdininkystės ūkis) Nazarovo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
29 Adajevka Užuro Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
30 Adušos MTS Alarskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
31 Adygalachas Susumano Magadano sr. RSFSR Ne Ne Ne
32 Afoninas Tasejevo Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
33 Agaskyras Ordžonikidzevskio Chakasijos a.sr. Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
34 Aginskojė Sajanskio Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
35 Agišovas (Agiševas) Jusvos Komi Permės n. ap. Molotovo sr. (d. Permės sr.) RSFSR Ne Ne Ne
36 Agronomas Kujbyševskio (d. Chodžimastonskio) Kurgan-Tiubė sr. (d. Chatlono) Tadžikijos SSR) Tadžikijos SSR Ne Ne Ne
37 Aida Echirit Bulagatskio Ust Ordynskio Buriat Mongolijos nac. ap. Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
38 Aikinas Ust Vymskio Komi ASSR RSFSR Taip Ne Ne
39 Aira Nižneudinsko Irkutsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
40 Aitatas Bolšaja Murtos Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
41 Aizasas Taštypo Chakasijos a.sr. Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
42 Ajangatai Barun Chemčiko Tuvos a. sr. RSFSR Ne Ne Ne
43 Ajmiakovas Pyškino Troickojės (d. Pervomajskio) Tomsko sr. RSFSR Ne Ne Ne
44 Ak Durugas (Ak Dovurakas) Barun Chemčiko Tuvos a. sr. RSFSR Ne Ne Ne
45 Akčiatau Četskio Karagandos sr. (Kazachijos SSR) KazachijosSSR Ne Ne Ne
46 Akilovas Kočiovo Komi Permės n. ap. Molotovo sr. (d. Permės sr.) RSFSR Ne Ne Ne
47 Akloninas Irbeiskojės Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne
48 Akmolinskas (d. Celinogradas) Akmolinsko (d. Celinogrado) Akmolinsko sr. (d. Celinogrado sr., Kazachijos SSR) KazachijosSSR Ne Ne Ne
49 Aksarka Priuraljskio Jamalo Neneckio n. ap. Tiumenės sr. RSFSR Ne Ne Ne
50 Akšepas Sovetskio (d. Beriozovskojės) Krasnojarsko kr. RSFSR Ne Ne Ne