LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
205751 Jonas Ačas 1905 Pasvalio suėmimas 1945 Kazachija 1955-05-09
205752 Juozas Ačas 1919 Šilalės suėmimas 1946 Komija 1954-12-10 grįžo
205753 Petras Abuoja 1905 Rokiškio suėmimas Komija mirė lageryje
205754 Adomas Abunevičius 1943 Alytaus tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-08-25 grįžo
205755 Jonas Abunevičius 1920 Alytaus tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-08-25 grįžo
205756 Elena Abunevičienė 1927 Alytaus tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-08-25 grįžo
205757 Julijonas Abulevičius 1907 Vilniaus suėmimas 1947 Magadano sr. 1953-12-14
205758 Antanas Abukevičius 1913 Pasvalio suėmimas 1944 Komija 1955-11-28
205759 Robertas Abukavičius 1930 Vilniaus suėmimas 1953 Lietuva 1953-04-28
205760 Veronika Abukauskienė 1910 Kauno tremtis 1941 Novosibirsko sr. grįžo
205761 Aurimas Omas Petras Abukauskas 1937 Kauno tremtis 1941 Novosibirsko sr. 1956-12-05 grįžo
205762 Jonas Abukauskas 1927 Utenos suėmimas 1944 Omsko sr. 1976-11-02 grįžo
205763 Petras Abukauskas 1907 Kauno suėmimas 1941 Archangelsko sr. 1956-10-18 grįžo
205764 Pranas Abukauskas 1930 Utenos suėmimas 1951 Lietuva 1956-05-26
205765 Steponas Abukauskas 1932 Panevėžio suėmimas 1950 Kemerovo sr.
205766 Vytautas Abukauskas 1930 Utenos suėmimas 1952 Kazachija
205767 Marija Abukauskaitė 1941 Kauno tremtis 1941 Novosibirsko sr. mirė tremtyje
205768 Agnieška Abugelytė 1885 Kauno tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-08-01 grįžo
205769 Ona Abugelytė 1941 Kauno tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-05-27 grįžo
205770 Jonas Abugelis 1912 Kauno suėmimas 1944 Permės sr. 1954-05-08
205771 Juozas Abugelis 1907 Kauno suėmimas 1950 Sverdlovsko sr. 1955-05-23 grįžo
205772 Povilas Abugelis 1929 Kauno tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-08-01
205773 Anastazija Abugelienė 1902 Kauno tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-05-27 grįžo
205774 Marijana Abucevičiūtė 1939 tremtis 1941
205775 Vladislava Abucevičiūtė 1927 tremtis 1941
205776 Aleksandras Abucevičius 1890 Trakų suėmimas 1946 Kemerovo sr.
205777 Aleksandras Abucevičius 1890 suėmimas 1941
205778 Pranas Abucevičius 1931 tremtis 1941
205779 Vaclovas Abucevičius 1930 tremtis 1941
205780 Vitoldas Abucevičius 1933 tremtis 1941
205781 Vytautas Abucevičius 1930 Prienų suėmimas 1947 Mordovija 1954-07-10 grįžo
205782 Marijana Abucevičienė 1903 tremtis 1941
205783 Sabina Abucevič 1926 suėmimas Saratovo sr.
205784 Ona Abrutytė 1929 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1957-07-08 grįžo
205785 Barbora Abrutytė 1919 Skuodo tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1958-07-01 grįžo
205786 Janina Abrutytė 1937 Telšių tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1957-07-08 grįžo
205787 Antanas Abrutis 1901 Skuodo suėmimas 1952 Kazachija 1958-01-08 negrįžo
205788 Ignas Abrutis 1915 Plungės suėmimas 1945 Lietuva
205789 Pranas Abrutis 1928 Plungės suėmimas 1948 Komija 1955-01-20
205790 Stasys Abrutis 1948 Skuodo tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1958-07-01 grįžo
205791 Stefanija Abrutienė 1900 Skuodo suėmimas 1952 Kirovo sr. 1957-10-25 grįžo
205792 Jonas Abrulaitis 1923 suėmimas 1944 Lietuva
205793 Vitoldas Abromovičius 1874 Vilniaus suėmimas 1939 Baltarusija mirė lageryje
205794 Stasė Abromikienė 1903 tremtis 1941 Kazachija 1952
205795 Bronislava Abromienė 1904 Tauragės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-21 grįžo
205796 Julija Abromienė 1904 Tauragės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-02 grįžo
205797 Juzefa Abromienė 1922 Tauragės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-10-25 grįžo
205798 Ona Abromienė 1885 Tauragės tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-04-25 grįžo
205799 Irena Abromavičiūtė 1938 Šiaulių tremtis 1941 Altajaus kr. 1956-04-09 grįžo
205800 Janina Abromavičiūtė 1929 Raseinių tremtis 1948 Irkutsko sr. 1956-09-24 grįžo