LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
206151 Jurgis Jakinevičius 1928 Prienų tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-09-13 grįžo
206152 Antanina Paklavenskienė 1894 Panevėžio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-11-19 negrįžo
206153 Gabrys Paleckis 1891 Varėnos tremtis 1947 Tiumenės sr. mirė tremtyje
206154 Dionizas Vasiliūnas-Vasiliauskas 1924 Švenčionių tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
206155 Ona Jakubėnienė 1895 Biržų tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-09-27
206156 Teofilė Paltanavičiūtė 1928 Marijampolės tremtis 1951 Tomsko sr. 1956-09-15 grįžo
206157 Genė Vaznytė 1916 Biržų tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-03
206158 Ona Janavičiūtė 1929 Kelmės tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
206159 Eugenija Jankauskaitė 1935 Kelmės tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-10-14 grįžo
206160 Antanas Venckus 1935 Kretingos tremtis 1948 Irkutsko sr.
206161 Kazys Jankauskas 1900 Radviliškio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-22 grįžo
206162 Albertas Paškevičius 1947 Kelmės tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-02 grįžo
206163 Vilia Venclovienė 1928 Utenos tremtis 1949 Krasnojarsko kr. 1956-07-10 grįžo
206164 Ona Jankauskienė 1899 Kupiškio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-03 grįžo
206165 Nijolė Vepštaitė 1942 Panevėžio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-05 grįžo
206166 Antanas Jankūnas 1897 Radviliškio tremtis 1948 Irkutsko sr. 1958-03-05 grįžo
206167 Irma Vernerytė 1942 Lazdijų tremtis 1948 Irkutsko sr. 1957-10-17 grįžo
206168 Elžbieta Janulevičienė 1887 Pasvalio tremtis 1949 Irkutsko sr. mirė tremtyje
206169 Veronika Janušaitienė 1905 Šakių tremtis 1945 Permės sr. 1949-12-24 grįžo
206170 Ona Paulauskienė 1900 Jurbarko tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1960-02-23 grįžo
206171 Petras Januševičius 1948 Kretingos tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1958-06-30 grįžo
206172 Jonas Paulius 1927 Šilutės tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1957-12-18 grįžo
206173 Aldona Januškevičiūtė 1936 Pakruojo tremtis 1941 Krasnojarsko kr.
206174 Jadvyga Jarašienė 1918 Kauno tremtis 1949 Irkutsko sr. 1958-07-05 grįžo
206175 Mykolas Pečiūra 1903 Utenos tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
206176 Monika Peleckaitė 1916 Mažeikių tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-05-21 grįžo
206177 Bronislava Vilkojc 1935 Švenčionių tremtis 1940 Kazachija negrįžo
206178 Marijona Jasinevičienė 1905 Rokiškio tremtis 1941 Altajaus kr. 1957 grįžo
206179 Vitoldas Jasinskis 1855 Širvintų tremtis 1941
206180 Konstancija Jasiūnienė 1898 Pasvalio tremtis 1948 Buriatija 1956-02-27 grįžo
206181 Albina Petkevičiūtė 1922 Prienų tremtis 1947 Tiumenės sr. 1958-05-29 grįžo
206182 Marijona Petraitienė 1880 Tauragės tremtis 1946 Sverdlovsko sr. 1957-10-30 grįžo
206183 Elena Vismontienė 1924 Šilalės tremtis 1951 Krasnojarsko kr. 1957-08-26
206184 Nadežda Jegorova 1932 Rokiškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1957-09-27 negrįžo
206185 Vytautas Jobas 1930 Vilniaus tremtis 1952 Krasnojarsko kr. 1957-09-20 grįžo
206186 Anelė Jodelienė 1912 Alytaus tremtis 1941 Altajaus kr. 1956-03-08 grįžo
206187 Veronika Petrauskienė 1889 Zarasų tremtis 1949 Irkutsko sr.
206188 Viktoras Jokūbaitis 1920 Joniškio tremtis 1949 Irkutsko sr. 1956-05-07 grįžo
206189 Alfonsas Petrikas 1924 Tauragės tremtis 1948 Irkutsko sr. 1956-05-14 grįžo
206190 Irena Eva Volochovič 1949 Šalčininkų tremtis 1950 Tomsko sr.
206191 Ona Jonaitienė 1899 Joniškio tremtis 1948 Krasnojarsko kr. 1958-06-24 grįžo
206192 Elena Vonžodienė 1904 Kauno tremtis 1949 Irkutsko sr. 1957-04-22 grįžo