LIETUVOS GYVENTOJŲ TREMTYS IR KALINIMAS
SOVIETŲ SĄJUNGOJE

Represuotieji

Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Gyvenamasis rajonas Patirtos represijos Represijų metai Represijų kraštas/respublika/sritis Represijų pabaiga Likimas
151 Joana Tamašauskienė 1900 Šiaulių tremtis 1948 Buriatija
152 Marijona Tamulaitienė 1909 Marijampolės tremtis 1948 Krasnojarsko kr. negrįžo
153 Antanas Tamulynas 1920 Prienų suėmimas 1945 Komija
154 Marija Mickienė 1882 Mažeikių tremtis 1948 Irkutsko sr. grįžo
155 Juzefas Tarasevičius 1901 suėmimas Ukraina
156 Ona Gaudutienė 1916 Plungės tremtis 1948 Buriatija grįžo
157 Karolis Mikalauskas 1898 Kaišiadorių suėmimas 1941 Gorkio sr.
158 Povilas Timpička 1905 suėmimas 1944 Lietuva
159 Edvardas Tomkevičius 1907 suėmimas Maskvos sr.
160 Petras Milašauskas 1883 Kelmės suėmimas 1944 Kazachija
161 Teresė Marija Gerulytė 1942 Radviliškio tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
162 Viktoras Milevskis 1916 suėmimas 1944 Maskvos sr. grįžo
163 Karolis Treikanas 1910 Kauno suėmimas 1940 Lietuva
164 Emilija Mironienė 1901 Rokiškio tremtis 1949 Irkutsko sr. negrįžo
165 Leonas Misikas 1922 Vilniaus suėmimas 1946 Sverdlovsko sr.
166 Teofilė Turčinienė 1901 Lazdijų tremtis 1948 Irkutsko sr. grįžo
167 Kajetanas Girutis 1897 suėmimas Maskvos sr.
168 Birutė Marija Tutoraitytė 1923 Marijampolės tremtis 1941 Altajaus kr. grįžo
169 Juozas Gliaudelis 1874 Anykščių tremtis 1948
170 Ričardas Golenbievskis 1893 Prienų suėmimas 1940 Lietuva
171 Janušas Goštautas 1930 tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
172 Vaclovas Mockus 1910 Akmenės suėmimas 1945 Lietuva
173 Stasys Urba 1893 Kėdainių suėmimas 1945 Lietuva
174 Edvardas Morkūnas 1915 Kaišiadorių suėmimas 1945 Saratovo sr. grįžo
175 Juozas Urbonas 1936 Šilutės suėmimas 1953 Ukraina
176 Juozas Gricius 1919 Kauno suėmimas 1944 Lietuva
177 Juozas Grigolaitis 1913 Šiaulių suėmimas 1945 Lietuva
178 Viktorija Murauskienė 1897 užsienyje represuotas 1941
179 Domicelė Vaičienė 1881 Telšių represuotas 1941
180 Janas Grocholis 1897 Vilniaus suėmimas 1945 Saratovo sr.
181 Piotras Grydziuška 1913 suėmimas Ukraina
182 Timofejus Naumikas 1881 Vilniaus tremtis 1951 Irkutsko sr.
183 Pranas Gudynas 1923 Alytaus suėmimas 1945 Lietuva
184 Tadeušas Božydara Navručinskis 1898 Vilniaus suėmimas 1940 Magadano sr.
185 Pranas Noreika 1930 Pakruojo tremtis 1948 Krasnojarsko kr.
186 Denis Gželekas 1923 suėmimas Ukraina
187 Pranas Ignataitis 1918 suėmimas 1942 Gorkio sr.
188 Stanislavas Oleiničekas 1901 Vilniaus suėmimas 1944 Kazachija
189 Bronius Valiūnas suėmimas 1948 Lietuva
190 Vincas Pakala 1912 Varėnos suėmimas 1946 Komija
191 Jonas Paleckis 1924 Šilalės tremtis 1951 Irkutsko sr. negrįžo
192 Juozas Vasiliūnas-Vasiliauskas 1916 Alytaus suėmimas 1945 Komija grįžo
193 Eduardas Jakutis 1912 Vilniaus suėmimas 1944 Lietuva
194 Algirdas Vidginas 1921 suėmimas 1941 Lietuva
195 Juzefas Viežbickis 1914 suėmimas Ukraina
196 Ieva Januškevičiūtė 1925 Prienų tremtis 1949 Krasnojarsko kr. grįžo
197 Elžbieta Peleckaitė 1919 Panevėžio tremtis 1949 Irkutsko sr. grįžo
198 Veronika Vilkojc 1933 Švenčionių tremtis 1940 Kazachija negrįžo
199 Albinas Vinciūnas 1922 Biržų suėmimas 1945 Lietuva
200 Jonas Virakas 1905 Kauno suėmimas 1945 Komija